Перше півріччя 2015 року

Г Р А Ф І К

засідань Центральної атестаційної комісії МОЗ України

на I півріччя 2015 року

Дата

засідання

Початок роботи

Група спеціальностей

24 лютого
31 березня
21 квітня
26 травня

14.00

хірургія, судинна хірургія, торакальна хірургія, хірургія серця і магістральних судин, проктологія, ендоскопія, ортопедія і травматологія, комбустіологія, нейрохірургія, трансплантологія, урологія, патологічна анатомія

  17 березня
14 травня

14.00  

 Анестезіологія, токсикологія

 19 березня
14 травня

 14.00

Офтальмологія, отоларингологія, сурдологія, онкоотоларингологія
 

  24 березня

21 травня

 

  14.00

 Онкологія, онкогінекологія, онкохірургія

 12 березня
07 травня

  14.00

Дерматовенерологія, клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, алергологія, клінічна імунологія, лабораторна імунологія

 05 березня
21 травня

  14.00

Радіологія, рентгенологія, радіонуклідна діагностика, променева терапія, ультразвукова діагностика

 17 лютого
10 березня
07 квітня
09 червня

 14.00

Терапія, гастроентерологія, дієтологія, кардіологія, ревматологія, нефрологія, ендокринологія, функціональна діагностика
 

 05 березня
04 червня

  14.00

Народна та нетрадиційна медицина, геріатрія, загальна практика - сімейна медицина, суднова медицина, медицина невідкладних станів, авіаційна та космічна медицина, професійна патологія, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, лікувальна фізкультура, спортивна медицина

 26 лютого
23 квітня

  14.00

Пульмонологія, фтизіатрія, інфекційні хвороби

 05 березня
21 травня

  14.00

Неврологія, фізіотерапія, рефлексотерапія, сексопатологія, психіатрія, наркологія, судово-психіатрична експертиза, судово-медична експертиза, судово-медична гістологія, судово-медична імунологія, судово-медична криміналістика, судово-медична цитологія, судово-медична токсикологія, психотерапія, психофізіологія, медична психологія

  24 квітня

  14.00

Гематологія, трансфузіологія  

 25 лютого
27 травня

  14.00

Стоматологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, дитяча стоматологія

 19 лютого
26 березня
30 квітня
28 травня

  14.00

Дитяча анестезіологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча хірургія, дитяча урологія, дитяча онкологія, дитяча отоларингологія, дитяча офтальмологія, дитяча нефрологія, дитяча нейрохірургія, педіатрія, неонатологія, дитяча кардіоревматологія, дитяча пульмонологія, дитяча фтизіатрія, дитяча психіатрія, дитяча алергологія, дитяча неврологія, дитяча дерматовенерологія, дитячі інфекційні хвороби, дитяча гематологія, дитяча імунологія, дитяча гастроентерологія, дитяча ендокринологія, підліткова терапія, дитяча патологічна анатомія

 12 березня
14 травня

  14.00

Акушерство і гінекологія, дитяча гінекологія, генетика медична, генетика лабораторна

 26 лютого
26 березня
29 квітня
28 травня

  14.00

Загальна гігієна, комунальна гігієна, гігієна дітей та підлітків, гігієна праці, гігієна харчування, радіаційна гігієна, епідеміологія, паразитологія, бактеріологія, вірусологія, дезінфекційна справа, лабораторні дослідження факторів навколишнього середовища, лабораторні дослідження хімічних факторів навколишнього середовища, лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, мікробіологія і вірусологія

 24 квітня

  14.00

медико-соціальна експертиза

 17 лютого
28 травня

  14.00

Організація і управління охороною здоров'я, санологія